אין קינוח בלי שתייה חמה! כל הטיפים להכנת כוס הקפה המושלם

הקינוח שלכם יכול להיות מושלם, אך מה עם הקפה? אין קינוח בלי שתייה חמה טובה, קבלו את כל הטיפים החמים להכנת הקפה המושלם.

השתמשו במקציף חלב

פולי הקפה שאתם משתמשים בהם יכולים סופר איכותיים, אך יש דברים שבלעדיהם הקפה הוא פשוט לא אותו קפה. מקציף חלב ישדרג לכם את הקפה ביג טיים, הוא יהפוך את הקפה שלכם לאוורירי וקליל יותר, ממש כאילו אתם שותים קפה עם קצפת. הקצפת החלב מעניקה לקפה ארומה מיוחדת שאתם יכולים למצוא רק בבתי הקפה הכי טובים ואם אתם רוצים את ההפוך המושלם, אנחנו בהחלט ממליצים לכם להשתמש בו.

השתמשו בפולי קפה איכותיים

נכון, קפה איכותי הוא קפה יקר ואין פה קיצורי דרך או הנחות. אתם יכולים כמובן להשתמש בקפה טחון שמוכרים בסופרים, אך אם אתם רוצים לשתות קפה טוב אנחנו ממליצים לכם להשתמש בפולי קפה איכותיים שמגיעים בין השאר מדרום אמריקה. יש המון סוגים של פולי קפה, יש פולים שחורים, חומים ואפילו ירוקים. זה לא משנה באילו פולים תבחרו, תמיד תבקשו את הפולים האיכותיים ביותר, יש להם השפעה מכרעת על הטעם והארומה של הקפה.

הקפידו אל טמפרטורה נכונה

לכל קפה יש את הטמפרטורה שלו וחשוב מאד להקפיד עליה כדי לא לפגוע בתוצאה הסופית. למשל, אם אתם מכינים קפה הפוך אל תרתיחו את החלב יתר על המידה על מנת שלא יישרף. לעומת זאת, אם אתם מכינים אספרסו קצר, חשוב שהוא יהיה מספיק חם על מנת שלא לאבד מהאפקט שלו. במצב כזה למשל, אתם צריכים לוודא שמכונת הקפה שלכם תקינה ושהיא יודעת להפיק את הטמפרטורה הנכונה מהמים.

 

 

אל תשכחו לגוון

נכון, לכולנו יש את הטעמים שאנחנו רגילים אליהם ועם זאת, אנחנו ממליצים לכם מידי פעם לגוון על מנת ליצור עניין בטעם. למשל, אם אתם רגילים להשתמש באותה קפסולה לטובת הכנת האספרסו שלכם זה בסדר גמור, אך מידי פעם מומלץ לגלות גם טעמים חדשים. זה לא באמת משנה מאיזו חברה תבחרו לרכוש את הקפסולות שלכם, לכל חברה כיום יש מגוון רחב של טעמים שאת חלקם אתם אפילו לא מכירים. אל תפחדו לנסות, מקסימום תמיד תוכלו לחזור לנקודת המוצא שלכם.

הקפידו על מינונים נכונים

יש לאנשים נטייה להגזים עם המינונים כדי לקבל את הקפה הכי טעים. ובכן, זה לא תמיד נכון, תמיד צריך להיות איזון נכון בין כל המרכיבים. למשל, אם אתם מכינים הפוך והטעם של הקפה יהיה חזק מידי, הטעם של החלב ייעלם. בנוסף, אם תוסיפו לקפה יותר מידי סוכר, הטעם של הקפה עצמו ייעלם וזה חבל. לכן, הקפידו תמיד על מינונים נכונים ואל תתפזרו עם הכמויות, רק כך ייצא לכם קפה מאוזן וטעים.

אל תוותרו על הכוס האהובה שלכם

אנחנו כבר יודעים לומר שיש הבדל גדול בטעמים של הקפה, בין אם שותים אותו בכוס זכוכית או ספל חרסינה. אנחנו לא יודעים לקבוע מה טעים יותר, אנחנו רק ממליצים לכם לשתות את הקפה בכוס שאתם אוהבים ורגילים אליה. אם תבחרו לשתות את הקפה בכוס חד פעמית מקרטון ולא בספל, אתם ודאי מבינים שתהיה לכך השפעה על הטעם של הקפה עצמו והוא יהיה פחות איכותי.

לסיכום

זה לא משנה כמה הקינוח שלכם יהיה טעים, בלי כוסף קפה בצד זה פשוט לא זה. במאמר זה הצגנו את כל הטיפים להכנת כוס הקפה המושלם, יישמו אותם ותיהנו גם אתם מהקפה שלכם.

נגישות