ארוחות מסובסדות: מה זה סיבוס?

בעולם העסקים המהיר והתחרותי, חברות מחפשות כל הזמן דרכים חדשות למשוך טאלנטים מובילים ולשמר אותם. מתוך הכרה בחשיבותה של הרווחת העובדים, ארגונים רבים בוחנים כעת חבילות של הטבות שמעניקות לעובדים קצת מעבר – כמו למשל סיבוס. סיבוס היא פלטפורמה מתקדמת המתמחה במתן סיבסוד ארוחות לחברות המעוניינות לשפר את ההטבות והתנאים של העובדים שלהן. מה זה סיבוס, למה כדאי לחברות להשתמש בשירות הזה ואיך זה עובד? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

מה היתרונות של סיבוס?

סיבוס היא פלטפורמה שהפכה לאחת ההטבות המשתלמות בנוף היתרונות הארגוניים. השירות ניתן מחברת סיבוס סודקסו, המספקת לחברות ולארגונים אפשרות לרכז לעובדים תקציבים, בין אם מדובר בתקציבים לארוחות, לאירועים או לאירוח במשרדים. העובדים נהנים משימוש בפלטפורמה מתקדמת המאפשרת להם לאכול במעל 9,000 מסעדות ברחבי הארץ, ואפילו להזמין אוכל לבית ולמשרד ללא דמי משלוח. נוסף על כך, ניתן לרכוש בסיבוס מגוון שוברי מזון לרשתות נוחות, לרשתות פארם, לרשתות מזון ועוד. יתרון בולט נוסף של סיבוס הוא שיתוף הפעולה של החברה עם אפליקציית המשלוחים וולט. שיתוף פעולה זה מאפשר לעובדים לנצל את תקציב הסיבוס שלהם בהיצע המסעדות הרחב שאפליקציית וולט מציעה.

למה לחברות כדאי להצטרף לסיבוס?

יישום סיבוס כפתרון סבסוד ארוחות מגיע עם מספר יתרונות למעסיקים:

  • שביעות רצון מוגברת של העובדים – כשאתם מציעים לעובדים שלכם ארוחות מסובסדות דרך סיבוס, אתם תורמים לשביעות רצון העובדים ממקום עבודתם ולהעלאת המוטיבציה שלהם.
  • משיכת טאלנטים – בשוק עבודה תחרותי, הטבות ייחודיות כמו סיבוס מייחדות חברות והופכות אותן לאטרקטיביות יותר עבור עובדים פוטנציאליים במגוון משרות, כמו משרות מפתחים בהייטק, משרות דיגיטל, משרות במשרדי עורכי דין ועוד. נוסף על כך, רבים מהמועמדים למשרות בתעשייה מתנים את הצטרפותם לחברה בקבלת סיבוס.
  • דגש על איכות חיים – סיבוס מאפשרת לכם לשפר את איכות החיים של העובדים שלכם, לחסוך להם זמן בהכנת ארוחות ובכך לעזור להם להתמקד בעבודתם. כמו כן, עובדים רבים שנמצאים בעבודה שעות ארוכות שותים הרבה קפה ונוטים להתפתות למזון מהיר, שהוא בדרך כלל מעובד ואינו בריא. הסיבוס יכול לעודד אותם להזמין אוכל בריא ואיכותי וכך לשמור על תזונה מיטיבה.

למה למועסקים כדאי להצטרף לחברות המעניקות סיבוס?

לעובדים, סיבוס מביאה שורה של הטבות:

  • אפשרויות אוכל מגוונות – העובדים מקבלים גישה למגוון מגוון של אפשרויות הסעדה, המאפשרות להם לגלות מטעמים ממטבחים שונים וליהנות מהם.
  • נוחות וגמישות – הפלטפורמה הידידותית למשתמש מקלה על העובדים להזמין ארוחות בזמן שנוח להם, בין אם הם מעדיפים לשבת במסעדה, לקחת טייק אוואי או להזמין משלוח.
  • חיסכון פיננסי – סיבוס עוזרת לעובדים לחסוך כסף על ארוחות ותומכת לרווחתם הכללית.

איך זה עובד?

ראשית, חשוב לציין שאנשים פרטיים לא יכולים להצטרף לסיבוס, אלא רק חברות וארגונים. ניתן לעשות זאת באמצעות האתר של סיבוס, ולאחר מכן ייצרו איתכם קשר מטעם החברה וייתנו לכם את כל הפרטים. אם תבחרו לעבוד עם החברה, תקבלו ליווי אישי והעובדים שלכם ייהנו מפלטפורמה שתשדרג את החיים שלהם, בעבודה ובכלל. באתר סיבוס תוכלו להתרשם מהמבחר הגדול של המסעדות שבחרו לעבוד עם סיבוס ואפילו כתבות על שיטות לשימור עובדים עם מידע בעל ערך שיוכל לסייע לכם כמעסיקים.

לסיכום,

סיבוס החלה עידן חדש בכל הנוגע להטבות לעובדים, בזכות העובדה שהיא מתמקדת במתן פתרונות המתאימים לצרכים המגוונים של כוח העבודה המודרני. מכיוון שארגונים מכירים בחשיבות של שביעות רצון העובדים ורווחתם, פלטפורמות כמו סיבוס הפכו למרכיב בלתי נפרד מחבילות ההטבות המקיפות, המסייעות לחברות לטפח סביבת עבודה חיובית ולשמור על טאלנטים בנוף עסקי ותחרותי ביותר.

נגישות