חולמים וחיים אפייה? תהפכו את החלום למקצוע! כל מה שצריך לדעת על לימודי קונדיטוריה במכללת רימונים

אפייה היא תשוקה שהפכה לחלק בלתי נפרד משגרת החיים של מיליוני בני אדם בכל רחבי העולם, כמו גם כאן בישראל. בשנים האחרונות אנו עדים לכך כי הסצנה של הקונדיטוריה התפתחה מאוד, ועדות לכך ניתן למצוא באופים ואופות אשר פותחים חנויות פופ אפ מצליחות או לחילופין עובדים במקצוע בתור שכירים, הן במסעדות עלית והן במאפיות. אם גם אתם חולמים להפוך את החלום למציאות, להלן כל מה שצריך לדעת אודות לימודי קונדיטוריה.

לימודי קונדיטוריה במכללת רימונים  – כך תגשימו את החלום ותקבלו הכשרה במקצועית בתחום

על מנת לעסוק בתחום האפייה לא מספיק תשוקה, אלא ידע מקצועי מעמיק ונרחב. אם עד לפני מספר שנים קשה היה למצוא מסלול לימודים להכשרה מקצועית כאן בישראל, כיום התמונה שונה, וזאת בזכות מסלול לימודים המתמחה בתחום הקונדיטוריה במכללת רימונים. קורס קונדיטוריה במכללת רימונים נועד לפתח מודעות למאפיינים של תפקיד הקונדיטור לצד מתן של הכשרה מקצועית מקיפה, כל זאת מתוך מטרה להקנות מיומנות גבוהה אשר תאפשר לבוגרים להשתלב בתחום. מדובר במסלול לימודים מרתק שיכול להתאים בעבור כל מי שרוצה לעבוד בתחום דינאמי, יצירתי, ומעניין ולהפוך אותו למקצוע – בין אם מדובר בהסבה מקצועית, או בעבור הכשרה מקיפה בעבור מי שכבר עוסק בתחום.

בין נושאי הלימוד הבולטים של קורס זה ניתן למצוא בין היתר את: תורת חומרי הגלם, מנות קינוח, פיסול, טורטיות ועוגות קרם, עוגות מיוחדות לצד עוגות כלה כמו גם מיומנות מקצועית לטובת הכנה של קינוחים מהארץ ומהעולם. את הקורס מלווים טובי הקונדיטורים בישראל, כאשר שימת הדגש במסגרת הקורס היא על הקנייה של מיומנות מקצועית נרחבת. קורס זה נחשב לקורס מקיף ומבוקש מאוד, כאשר היתרון נובע הן בשל היכולת לשלב אותו בשגרת היום יום בעקבות לימודי ערב לצד סביבת לימודים מפרה ובעלת פוטנציאל אדיר, בייחוד על רקע הקשרים האישיים שאותם ניתן יהיה לנצל בהמשך לטובת השתלבות בתחום.

 

 

הכשרה מקצועית מקיפה ובעלת השפעה חיובית על העתיד המקצועי

בין אם אתם עובדים בתחום או רוצים להיכנס ולהשתלב בו, צריך להבין כי נושא ההכשרה הוא נושא קריטי שיכול לסייע לכם להגשים את חלומכם כקונדיטורים ולקחת חלק בשמחות של אנשים, כמו למשל פינוק חוגגים ביום שמחתם במלון התארגנות לכלה, חתני בר מצווה ביום עלייתם לתורה, ימי הולדת וכו'. כמו כן יש להדגיש כי הקורס מתאים בעבור מי שיש לו ניסיון וגם בעבור חסרי ניסיון שרוצים לנצל את הלימודים לטובת קבלת הכשרה שבסופה ניתן יהיה להשתלב בשלל תפקידים, כולל תפקידים בכירים בתחום דינאמי ומפתח. אולם, צריך לקחת בחשבון כי הביקוש לקורס זה הוא גבוה מאוד וכן יש תנאי קבלה הכוללים בין היתר תעודת בגרות, מבחן קבלה וכן ידיעת השפה האנגלית ברמה טובה, כאשר דרך האתר הרשמי ניתן לקבל שפע של מידע שיסייע לכם להגשים את החלום, ולהשפיע לחיוב על העתיד המקצועי.

תחום מרתק ודינאמי במסגרת קורס קונדיטוריה

עולם הבישול ובפרט עולם הקונדיטוריה נמצא במגמת פיתוח מתמדת, ועדות לכך ניתן למצוא בשלל טכניקות אפייה מתקדמות לצד מיומנות גבוהה המבוססת על עבודה עם חומרי גלם משתנים. קורס לימודי קונדיטוריה הינו קורס מרתק שמתעדכן בכל עת, כחלק ממטרת על להכשיר את דור העתיד של הקונדיטורים באמצעות מידע מהימן, נרחב ויסודי. נצלו את ההזדמנות ותנו לעצמכם את היכולת להגשים חלומות, כל זאת באמצעות הרשמה לקורס החדש שעתיד להיפתח בקרוב במכללה.

לסיכום

מכללת רימונים מצליחה מזה שנים ארוכות להוביל את סטנדרט ההכשרה המקצועית בישראל, וזאת באמצעות מגוון מסלולי לימוד מתקדמים, כמו לימודי קונדיטוריה. מדובר בקורס מקיף שמיועד לעוסקים בתחום וכן למי שהוא אינו בעל ניסיון מקצועי, כחלק ממתן של הזדמנות להוביל קדימה, להצליח ולעבוד בתחום מרתק, דינאמי ומתוק במיוחד.

נגישות