בת מצווה במסעדה: כך תארגנו אירוע קטן מ-א' ועד ת'

אם עד לפני מספר שנים אירוע בת מצווה התקיים  לרוב במועדון או באולם אירועים, כיום ניתן לראות שינוי מגמה המגיע לידי ביטוי בהפקה של אירוע בת מצווה במסעדה לקהל אורחים מצומצם. אם גם אתם מתכננים להפיק אירוע כזה ותוהים לעצמכם מאיפה מתחילים, בחרנו להציג את כל הטיפים הטובים ביותר לארגון של אירוע מא' ועד ת', כל זאת מתוך מטרה להוביל להפקה של אירוע בלתי נשכח, במינימום מאמץ ובמקסימום השקעה.

אאוטפיט חגיגי

ילדות בת המצווה רוצות להגיע לאירוע שלהן בסטייל, בייחוד בעידן שבו הרשתות החברתיות הן חלק בלתי נפרד משגרת החיים. בשביל להרכיב את הלוק המושלם מומלץ לשבת ביחד עם הילדה ולעבור על לוקים שונים, בין אם מדובר בחליפת שני חלקים שהפכה לאחד מהטרנדים החמים בעולם האירועים, ועד לשמלה מתנפנפת שיכולה להתאים באופן מושלם לאירוע בת מצווה במסעדה. בגזרת הנעליים נעלי בלרינה לילדות יתאימו מאוד לאירוע, כאשר הזמנה של הנעל יכולה להתבצע באמצעות המותג פריטי בלרינס המציע שורה ארוכה של דגמים יפהפיים לאירועים מיוחדים וליום יום.

הזמנה של מסעדה

בתהליך ההפקה של אירוע קטן כולל כמובן הזמנה של מסעדה שיכולה להתאים לאירוע של פחות מ-50 אורחים. בשביל לקבל החלטה, מומלץ להיכנס לקבוצות ברשתות החברתיות המתמחות בתחום האירועים ואשר יכולות לסייע לכם לקבל טיפים והמלצות מהורים שהפיקו אירוע במסעדה, ויכולים להמליץ. שימו לב כי המסעדה אותה אתם בוחרים צריכה להתאים לא רק מבחינת התקציב והתאריך, אלא גם מבחינת המיקום, כך שיהיה נוח לכל האורחים להגיע ולחגוג ביחד איתכם את היום החשוב והחגיגי הזה. בנוסף, אם קהל האורחים שלכם הוא שומר כשרות, מומלץ לבחון את הסקירה הזו המציגה את המסעדות הכשרות המובילות בעיר תל אביב, כל זאת מתוך מטרה להוביל לבחירה מדויקת שתשקף את הצרכים הנדרשים.

מזכרת לאורחים

על מנת להשאיר רושם טוב לאורחים ואף להודות להם על כך שהגיעו לאירוע שלכם, אפשר ואף רצוי להשקיע במתנה. אין צורך להוציא אלפי שקלים על מתנות, אלא ניתן באמצעות שיטת DIY להכין לאורחים שלל הפתעות – החל מכרטיסי ברכה מעוצבים ועד תכשיט מעשה ידכם. אם למשל האירוע נערך בשעות הצהריים ביום שישי, אפשר לאפות בעצמכם עוגיות או חלות ובכך ליצור מתנה שהיא גם מיוחדת אבל גם בעלת ערך רוחני המתכתב עם אירוע בת המצווה.

 

 

עמדת צילום

מאחר ואירוע בת המצווה הוא אירוע חשוב ומשמעותי מאוד, חשוב מאוד להתמקד גם בהיבט של הצילומים ולתכנן באזור המסעדה עמדת צילום. ברחבי הרשת תוכלו למצוא השראות רבות לעמדות צילום שיכולות לא רק להקפיץ את הנראות של האירוע אלא גם ליצור רקע יפהפייה שמשלים את הקונספט, ובכך ליצור זיכרונות יפהפיים שיעלו גם לרשתות החברתיות של הילדה וחבריה, ישירות מהאירוע.

תפריט קולינרי מוקפד

אירוע קטן הנערך במסעדה מחייב חשיבה על כל פרט, כולל כמובן התפריט. מאחר ומדובר במספר קטן של אורחים, רצוי לשאול אותם האם יש להם העדפות – טבעוניות, כשרות ועוד, ובהתאם לכך להתאים את התפריט לצרכים של האורחים ועם שימת דגש גם על התאמה לתפריט מיוחד לילדים ולידות בגיל 12-13. לאחר שבחרתם מסעדה, קבעו פגישה לטעימות לפחות כשבוע לפני האירוע, כחלק מקבלת החלטות המתבצעת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר לתפריט איכותי, טרי ומפנק בעבור כל האורחים.

לסיכום

אין ספק כי חגיגות בת המצווה הן חגיגות מרגשות מאוד. בשביל להפיק את האירוע המושלם במסעדה צריך להקפיד על סדר וארגון המתבצע על ידי חקר שוק מקיף וכן מעבר על כל פרט, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר לאירוע ייחודי המותאם לרצון של כלת בת המצווה וכזה שמאפשר להתכנס, לחגוג ולנצור את הרגעים המרגשים הללו למשך שנים ארוכות.

נגישות