המדריך המלא לצילום אוכל באינסטגרם

זה לא משנה אם אתם מנהלים עסק של מזון וקולינריה או שאתם אינסטגרמים ובשלנים חובבים שרוצים לפרוץ ולסחוף אחריהם קהל עוקבים נאמן בפלטפורמה, בשביל לעשות את זה כמו שצריך צריך לדעת לצלם כמו שצריך בהתאמה לסגנון ולאופי של הרשת החברתית הזו, ולבשל טוב או להכין קינוחים טעימים ומושחתים זה לרוב לא מספיק. יכול להיות שכבר יצא לכם להתחיל להתנסות בדבר הזה וכבר צילמתם כמה תמונות אותן העליתם לאינסטגרם, ויכול להיות שכמו רבים אחרים גיליתם שהן לא ממש סחפו את הגולשים ולא זכיתם להרבה לייקים ותגובות. אתם צריכים לדעת קודם כל שזה משהו שבהחלט יכול להשתנות, וחשוב שתכירו בכך שאחת הסיבות האפשריות לכך שזה לא ממש עבד עד כה, היא שפשוט צילמתם לא כמו שצריך. על כן, אנו רוצים לחלוק אתכם כמה כללים פשוטים לצילום אוכל באינסטגרם ובפרט צילום של קינוחים, אבל קודם כל חשוב לנו לומר כמה מילים על אחד הצעדים היעילים, המהירים והפשוטים ביותר שתוכלו לעשות אם אתם רוצים לייצר חשיפה ותנועה מהירה לפרופיל שלכם או לפוסט ספציפי.

קניית לייקים לפוסטים

עבור אלו העוסקים במקצועות הקולינריה השונים, חובבים ומקצוענים כאחד- פעמים רבות הצורך בחשיפה הוא צורך מידי ואנו צריכים את התנועה והחשיפה המהירה על מנת לקדם את המטרות העסקיות שלנו או השאיפות האישיות. עבודה עקבית והתמדה בהחלט תאפשר לכם להגדיל את העוקבים ואת הלייקים, אבל צריך להבין שבדרכים המסורתיות זה בהחלט לא יקרה באופן מידי. על כן, קיימת האפשרות המצוינת של קניית לייקים לפוסטים. זה מהיר, לא יקר במיוחד ובטוח לחלוטין ללא כל סכנה לחשבון. באופן הזה תוכלו לסמן את הפוסטים שלכם כמובילים מה שיגדיל באופן מידי את כמות החשיפה שלהם וככל הנראה גם ימשוך אליכם גולשים נוספים. אם זה מעניין אתכם ורלוונטי עבורכם, באתר Youhoo תקבלו פרטים נוספים, שם גם תוכלו לבצע רכישת לייקים במחיר משתלם. כעת, בואו נדבר על טיפים לצילום אוכל.

המדריך המלא לצילום אוכל באינסטגרם

השתמשו בגריד המובנה בטלפון

מרבית הצלמים שמנסים לצלם אוכל לאינסטגרם סובלים מאותה הבעיה של צילום תמונה לא ישרה שקשה מאד להפוך לאסתטית. לצורך כך ניתן להשתמש בכלי פשוט שנקרא גריד וקיים היום בכל מכשיר טלפון חכם כמעט. זהו למעשה סוג של פלס שמראה לכם איך לצלם את התמונה ישר.

השתמשו במצב סינגל טייק

עוד כלי מצוין שיש במרבית הטלפונים החכמים כיום. במצב הזה הטלפון ייתן לכם אופציות לבחור את התמונה הכי טובה מתוך מקבץ שתעשו וכך בכל סט צילומים שתעשו תוכלו לבחור מתוך התוצרים הטובים ביותר.

השתמשו במצב לייב פוקוס

המצב הזה בעצם מאפשר לכם לשלוט במיקוד של התמונה באופן ידני, בניגוד למצב בו משתמשים לרוב של פוקוס אוטומטי. מה שאפשר לעשות את האופציה הזאת, היא לטשטש את הרקע של המנה וכך להשאיר את החלקים הכי טובים של התמונה מאד חדים ומזמינים.

מצלמים קינוחים? הקפידו על עיצוב אסתטי

אתם צריכים לזכור שבאינסטגרם טועמים עם העיניים, ואין טעם לצלם קינוח אם לא דאגתם לעיצוב אסתטי במיוחד, אפילו אם אתם מוכנים להישבע שהוא הכי טעים שיש עדיין תדאגו לנראות שלו כדי שיצא יפה.

אל תחששו משימוש במבזק

אפשר בהחלט להשתמש בפלאש במקומות חשוכים, אבל חשוב לצלם מקרוב, אחרת הוא יצבע את המנה בצבעים לא ריאליים.

השתמשו בפילטרים

הרגישו חופשי להשתמש בפילטרים. כמעט כולם עושים זאת באינסטגרם וזה בהחלט ישפר את מראה התמונות שלכם.

מקווים שהצלחנו לעזור ולתת קצת השראה, בהצלחה!

נגישות